Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Островот Тарава (Кирибати) — поучување од Библијата

Основни податоци за Кирибати

  • Жители: 116.405
  • Јеховини сведоци: 179
  • Собранија: 4
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 650