Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Пном Пен (Камбоџа) — пренесување на пораката од Библијата

РАЗБУДЕТЕ СЕ!

Во посета на Камбоџа

Зошто дури и луѓе што за првпат се гледаат си се обраќаат со бато, дадо, тетко, чичко, бабо или дедо?