Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Бали (Индонезија) — Проповедање на оризовите полиња во близина на градот Убуд

РАЗБУДЕТЕ СЕ!

Во посета на Индонезија

Дознај нешто за културата и обичаите на овој срдечен, стрплив и гостољубив народ.