Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Хаити

  • Жители: 9.993.000
  • Јеховини сведоци: 20.554
  • Собранија: 280
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 486