Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Гватемала

  • Жители: 16.700.400
  • Јеховини сведоци: 39.976
  • Собранија: 893
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 418