Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Екваторска Гвинеја

  • Жители: 875.609
  • Јеховини сведоци: 1.850
  • Собранија: 16
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 473