Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Гваделуп

  • Жители: 409.055
  • Јеховини сведоци: 8.208
  • Собранија: 120
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 50