Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Каталанскиот Залив (Гибралтар) — нудење на трактатот Што е Божјето Царство?

Основни податоци за Гибралтар

  • Жители: 32.259
  • Јеховини сведоци: 134
  • Собранија: 2
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 241