Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Француска Гвајана

  • Жители: 244.118
  • Јеховини сведоци: 2.515
  • Собранија: 49
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 97