Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Талин (Естонија) — споделување охрабрувачки стих од Библијата

Основни податоци за Естонија

  • Жители: 1.315.944
  • Јеховини сведоци: 4.065
  • Собранија: 55
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 324