Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Кипар

  • Жители: 885.600
  • Јеховини сведоци: 2.584
  • Собранија: 41
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 343