Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Курасао

  • Жители: 161.000
  • Јеховини сведоци: 2.123
  • Собранија: 26
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 76