Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Република Конго

  • Жители: 4.740.992
  • Јеховини сведоци: 6.576
  • Собранија: 78
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 721