Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Бутан

  • Жители: 775.480
  • Јеховини сведоци: 3
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 258.493