Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Буркина Фасо

  • Жители: 18.759.039
  • Јеховини сведоци: 1.776
  • Собранија: 44
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 10.563