Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Барбадос

  • Жители: 285.000
  • Јеховини сведоци: 2.542
  • Собранија: 30
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 112