Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Ѓирокастро (Албанија) — нудење на брошурата Дали животот е Божје дело?

Основни податоци за Албанија

  • Жители: 3.204.000
  • Јеховини сведоци: 5.574
  • Собранија: 89
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 575