Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Андора ла Велја (Андора) — сведочење со видеоклипот Зошто да ја проучуваш Библијата? на каталонски јазик

Основни податоци за Андора

  • Жители: 72.040
  • Јеховини сведоци: 174
  • Собранија: 3
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 414