Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Како се финансира нашето дело

Како се финансира нашето дело

Ова е видеоснимка од DVD-то со наслов Јеховините сведоци — организирани за да ја пренесуваат добрата вест, издадено од Јеховините сведоци. Го нема на македонски јазик.