Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

БИБЛИЈАТА МЕНУВА ЖИВОТИ

Ми се смачи од животот што го водев

Ми се смачи од животот што го водев

Со помош на Бог, Дмитриј успеал да си го смени животот на подобро и да биде вистински среќен.