Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Сведочење на оддалечени подрачја — Австралија

Сведочење на оддалечени подрачја — Австралија

Да отпатуваме со едно семејство кое ја пренесува библиската вистина во зафрлените делови во внатрешноста на Австралија.