Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

JW.ORG помага да се шири библиската порака

JW.ORG помага да се шири библиската порака

На 27 август 2012, Јеховините сведоци ја пуштија во употреба редизајнираната интернет-страница jw.org. Погледни како таа им користи и ним и на другите луѓе.