Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Од темнина во светлина

Од темнина во светлина

Погледни како проучувањето на Библијата му помогнало на еден затвореник да си го смени животот (Псалм 68:6).