Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Достава на библиска литература во Конго

Достава на библиска литература во Конго

Запознај ги храбрите Јеховини сведоци кои поминуваат долг и тежок пат за да достават литература.