Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Венецуела

Testigos de Jehová de Venezuela

Apartado 20.364

CARACAS DC 1020A

VENEZUELA

+58 244-400-5000

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот