Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Уругвај

Asociación de los Testigos de Jehová

Cesar Mayo Gutierrez 2645

12500 MONTEVIDEO

URUGUAY

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот