Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Унгарија

Magyarországi Jehova Tanúi

BUDAPEST

Pf 20

H-1631

HUNGARY

+36 1-401-1100

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот