Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Уганда

International Bible Students Association

PO Box 4019

KAMPALA

UGANDA

+256 20 4201100

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот