Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Турција

Yehova’nin Şahitleri

PO Box 23

Feriköy

34378 ISTANBUL

TURKEY

+90 212-249-04-17

Работно време

понеделник до петок

8:30 до 17:30 часот