Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Тонга

Tonga Association of Jehovah’s Witnesses

PO Box 136

NUKU‘ALOFA

TONGA

+676 29801

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот