Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Тинијан

Watch Tower Bible and Tract Society

143 Jehovah St

BARRIGADA GU 96913

GUAM

+1 671-​632-​0429

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот