Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Тахити

Association Les Témoins de Jéhovah

BP 7715

98719 TARAVAO TAHITI

FRENCH POLYNESIA

+689 40-54-70-00

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот