Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Србија

Jehovini svedoci – hrišćanska verska zajednica

PO Box 173

11080 BEOGRAD

SERBIA

+381 11-405-99-00

+381 11-3160-143 (факс)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 16:30 часот