Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Соломонови Острови

Jehovah’s Witnesses of the Solomon Islands

PO Box 166

HONIARA

SOLOMON ISLANDS

+677 22241

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот