Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Словенија

Jehovove priče

pp 22

SI-1241 KAMNIK

SLOVENIA

+386 1-83-03-600

+386 51-442-134 (мобилен)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот