Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Португалија

Associação das Testemunhas de Jeova

Apartado 91

P-2766-955 ESTORIL

PORTUGAL

+351 214-690-600

Работно време

понеделник до петок

8:30 до 17:30 часот