Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Панама

Congregación Cristiana de los Testigos de Jehová, A.R.

Apartado 0819-07567

PANAMA

PANAMA

+507 833-6402

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот