Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Палестинска Самоуправа

Kingdom Hall of Jehovah’s Witnesses, Manger St.

Hanna Mitri Building, 3rd floor

BETHLEHEM

PALESTINIAN TERRITORY

+970 59-735-7414

Работно време

понеделник до петок

9:00 до 21:00 часот