Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Пакистан

Watch Tower

PO Box 3883

Clifton

KARACHI-75600

PAKISTAN

+92 21-35821708

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот