Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Нова Каледонија

Association Les Témoins de Jéhovah

BP 1741

98874 PONT DES FRANÇAIS

NEW CALEDONIA

+687 43-75-00

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:00 часот и 13:00 до 17:00 часот