Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Нов Зеланд

Watch Tower Bible and Tract Society

PO Box 75142

Manurewa

AUCKLAND 2243

NEW ZEALAND

+64 9-887-0532

Работно време

понеделник до петок

10:00 до 17:00 часот