Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Никарагва

Asociación Testigos de Jehová de Nicaragua

Apartado 3587

MANAGUA

NICARAGUA

001-800-226-0568 (Овој број е достапен само од фиксен телефон што има можност за меѓународни повици.)

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот