Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Малта

International Bible Students Association

IBSA House

Triq il-Waqqafa

MOSTA MST 4486

MALTA

+356 21-419468

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 16:45 часот