Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Мали

Association Les Témoins de Jéhovah du Sénégal

BP 29896

12000 DAKAR

SENEGAL

+221 33-820-80-00

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 12:30 часот и 13:45 до 17:15 часот (гриничко време)