Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Малезија

Pertubuhan Bible Dan Risalah Watchtower Malaysia

Peti Surat No. 580

75760 MELAKA

MALAYSIA

+60 6-233-1000

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот