Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Малави

Watch Tower Bible and Tract Society

PO Box 30749

LILONGWE 3

MALAWI

+265 1-762-111

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот