Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Македонија

Jehovini svedoci

Pf 800

1000 SKOPJE

MACEDONIA

+389 2-3090-580

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот