Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Макао

Watch Tower Bible and Tract Society

22/F, 1 Hung To Road

KWUN TONG

KOWLOON, HONG KONG

+852 3950-3500

Работно време

понеделник до петок

8:15 до 17:00 часот (хонгконшко време)