Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Летонија

Jehovah’s Witnesses

A.k. 15

RIGA, LV-1001

LATVIA

+371 6 709 8899

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот