Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Стапи во контакт со нас

Драго ни е што можеме да им помогнеме на оние што сакаат да дознаат нешто повеќе за Библијата или за нашето меѓународно дело. Изберете некоја од понудените опции за да стапите во контакт со Јеховините сведоци.

Костарика

ASOCIACIÓN DE TESTIGOS DE JEHOVÁ

Apartado 187-3006

40104 BARREAL DE HEREDIA

COSTA RICA

+506 4000-​3842

Работно време

понеделник до петок

8:00 до 17:00 часот